Sıkça Sorulan Sorular

Online görüşme muayene yerine geçer mi?

Hayır. Muayene olmak için fiziki olarak doktor muayenesinde bulunmanız gerekir. Online görüntülü hizmetimiz sadece tıbbi danışmanlık içerir.

Doktor tıbbi sorunumu çözebilecek mi?

Doktorlarımız size sağlık sorununuz hakkında nitelikli bir fikir verebilecek  ve daha ileri testler veya yaşam tarzı önerileri içerebilecek sonraki adımları belirlemenize yardımcı olacaktır. Doktorlarımızın fizik muayenesi olmadan kesin bir tanı koyma şansı olmadığından gerekli durumlarda tıbbi sorunlarınız için üst uzmanlık grupları ile tıbbi durumunuz görüşülerek en kısa sürede size geri dönülecektir.

Doktor reçete yazabiliyor mu?

Hayır. İlgili mevzuat ve Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) gereği fiziksel muayene yapılmayan ve kişinin tıbbi durumu ek görüntüleme/tahlil ile netleştirilmeyen durumlarda doktorumuz sizlere sadece uygun tıbbi bilgi, yönlendirme ve tavsiye verecektir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri için ise sizlere yakın anlaşmalı sağlık kurumlarına yönlendirme yapılmaktadır.

2.Görüş alabilir miyim?

Evet. Yapılmış tahlillerinizi veya görüntülemelerinizi sisteme yükleyerek uzman doktorlarımızdan 2. görüş alabilirsiniz.

Uzman doktor ile nasıl randevu alacağım ve nasıl konuşacağım?

Çok basit. Görüşmek istediğiniz uzman doktorun üstüne tıkladığınızda karşınıza asistan çıkacaktır. Eğer hakkınız var ise asistan size sizinde uygun olduğunuz gün ve saate randevu verecektir. Randevu verildiği andan itibaren sistemden size ve görüşmek istediğiniz doktora mail ve sms ile bir link gönderilecektir. O linke randevu gün ve saatinde (ister bilgisayarınızdan isterseniz de cep telefonunuzdan) tıkladığınız anda doktorla görüşmeye başlayacaksınız. 

DİKKAT: Görüşme yapmak için telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan lütfen CHROME BROWSER kullanın

Gönderilen linke tıkladım görüntü gelmiyor.

Görüntü ve Ses gelmiyorsa büyük ihtimalle Kamera ve Mikrofon erişim izni vermemişinizdir. Kameraya ve Mikrofona erişim izni verin.Ayrıca eğer şirket Wifi nizden bağlanıyorsanız muhtemelen şirketinizin güvenlik duvarına takılmışınız demektedir. Şirket Wifi nizden çıkıp kendi Wifi nizden bağlanın. 

Ses ve Görüntü kalitesi için CROWN BROWSER dan bağlanmanızı tavsiye ederiz.