Sağlık Kartı

Sadece  8 TL/Ay'a GÜMÜŞ ;  20 TL/Ay'a  ALTIN Sağlık Kartı Sahibi olabilirsiniz.

 

Doktorunuz ile dilediğiniz kadar her yerden görüntülü görüşebilir, zahmetsiz ve masrafsız olarak sağlığınız ile ilgili tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

 

Satın alma işleminizden sonra 0(216) 386 36 36 numaralı çağrı merkezimizi arayarak kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Dijital kartınız 5 işgünü içinde eposta adresinize postalanacaktır.

Gümüş Sağlık Kartı
Paket Geçerlilik Süresi : 1 Yıl
48
2 adet/Yıl Danışman Hekim Görüşmesi 1 adet Psikolog Tanışma Görüşmesi 1 adet Diyetisyen Tanışma Görüşmesi Doktor ekranı tüm hizmetlerinden %10 indirim
Altın Sağlık Kartı
Paket Geçerlilik Süresi : 1 Yıl
120
24 adet/yıl Danışman Hekim Görüşmesi 1 adet Psikolog Tanışma Görüşmesi 1 adet Diyetisyen Tanışma Görüşmesi Doktor ekranı tüm hizmetlerinden %15 indirim

Yorumlar

Online Psikolog S.G
Merhabalar, Sisteminizden iki kere psikolog paketi satın aldım. Görüşmelerim de hala devam ediyor ve çok çok memnunum :) Dr. Çağla hanımın ilgisi, yakınlığı ve tavrı çok güzel.. doktorumu çok seviyorum :)) iyi ki böyle bir platform da yer almışsınız. :) ayrıca çağrı merkezi sorumlusu Aycan hanımın da kibar ve anlayışlılığı için de çok tşk ederim. İyi ki sizi tercih etmişim :) Sevgiler..
Online Psikolog M.E

Pandemi döneminde gerçekten yararlanabileceğimiz güzel bi hizmet teşekkürler

Online Diyetisyen Y.N

Diyetisyen hizmetinden son derece memnun kaldım . Ulaşılabilirlikleri ,Güler yüzlü diyetisyenleri ve disiplinli takipleri sayesinde 1 ay gibi kısa zamanda aç kalmadan 5 kg verdim . Çok teşekkür ederim  iyiki varsınız :)

Online Diyetisyen F.E

Sizinle başlamış olduğumuz diyet programından çok memnun kalmakla birlikte teşekkürlerimi  iletmek istedim.</p>
Yaklaşık 2 ay süresince karşılıklı görüşmelerimiz ve programlarımız sonucunda 6 kg kadar bir kilo vermiş bulunmaktayım. ( Kilo fazlam olmamasına rağmen göbek bölgesindeki yağlanma ciddi şekilde azaldı)
Ayrıca diyet programında %100 uygulayamamış  olmama rağmen düzenli beslenme sayesinde ciddi bir düzelme gözle görülür şekilde yaşandı.
Şuanda tamamen beslenme şeklim  değişmiş durumda. Şirkette ise arkadaşlara diyetlerini devam etmeleri konusunda sürekli telkinlerde bulunuyorum.
Yardımlarınız  ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Online Psikolog S.G

Merhabalar ben Moneta sağlık kuruluşunun pandemideki desteği ile ilgili geribildirim için yazıyorum.

Öncelikle gerek personelin gerekse hekimlerin bu zor dönemdeki sağduyulu tutumlarını çok takdir ediyorum. 

Personelinizin hızlı geri dönüşleri, ilgisi, ve yaklaşımları çok iyiydi. Çok iyi bir ekip çalışması var. 

Personel yogun oldugunda hekimler de her türlü yardım için her zaman hazırdı. Hastaneye gitmeye korktuğumuz bu dönemde hekimlerin dakik olup her zaman yardıma açık olması cok iyiysi.

Tüm ekibe destekleri ve yardımları için çok teşekkür ederim. 

secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
mMneta Sağlık
Sunmed Card