Saadettin ESKİÇORAPÇI
Görüşme yapabildiği diller : Türkçe, İngilizce,
Görüşme süresi : 20 dk
Görüşme ücreti : 800
Prof. Dr. Saadettin ESKİÇORAPÇI

Üroonkoloji ve Robotik Cerrahi

 Prof.Dr.Saadettin Eskiçorapçı 1973 yılında Konya’da doğmuştur. 1991 yılında Ankara Fen Lisesi’nden, 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Dr.Eskiçorapçı, 2002 yılında “Prostat kanseri erken tanısında kullanılan parametrelerin etkinliklerinin değerlendirilmesi” adlı uzmanlık tezini Hacettepe Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalında tamamlayarak Üroloji uzmanı ünvanını almıştır.

2001-2005 yılları arasında yurtiçi ve yurtdışında Üroonkoloji(Ürolojik Kanserler) alanında eğitim alan Prof.Dr.Eskiçorapçı, 2007 yılında Üroloji Doçenti olmuştur. Dr.Eskiçorapçı 2006-2007 yıllarında yurtdışında birçok merkezde Laparoskopik Ürolojik Cerrahi alanında eğitim görmüştür. Dr.Eskiçorapçı 2013 yılında Üroloji Profesörü ünvanını almıştır. Prof.Dr.Eskiçorapçı’nın ulusal ve ulusararası dergilerde basılmış 200 civarı bilimsel çalışması bulunmaktadır.

Bilimsel alanda birçok ödülü bulunan Prof.Dr.Eskiçorapçı’nın, ulusal ve uluslarası kitaplarda özellikle ürolojik onkoloji ve endoskopik ve laparoskopik cerrahi konusunda 7 adet bölüm yazarlığı bulunmaktadır. Prof.Dr.Eskiçorapçı İngilizce ve Almanca bilmektedir.

 

Prof.Dr.Saadettin Eskiçorapçı’nın yurtdışı eğitim faaliyetleri:

  • Üroonkoloji alanında klinik eğitim, Eppendorf Üniversitesi-Üroloji Kliniği Hamburg-Almanya, 2001
  • European Board of Urology (EBU) Fellowship,(Avrupa Üroloji Yeterlilik belgesi) Haziran 2003  
  • Üroonkoloji alanında klinik eğitim, Stanford Üniversitesi Üroonkoloji Bölümü, Palo Alto-A.B.D, 2003
  • Laparoskopi, retroperitonoskopi, lazer ve endoüroloji eğitimi, SLK-Kliniken, Heilbronn, Heidelberg Üniversitesi-Almanya, 2007
  • RADIUS surgical system eğitimi, Tübingen Üniversitesi, Tübingen-Almanya, 2006
  • Laparoskopik Üroloji eğitimi, Hopital Henri Mondor, Paris-Fransa, 2006
  • Laparoskopik Üroloji eğitimi, Charite University, Berlin-Almanya,2007
  • Robotik Cerrahi Eğitimi, Strasbourg, Fransa 2013
secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
mMneta Sağlık
Sunmed Card