Hakan GÜNDEŞ
Görüşme yapabildiği diller : Türkçe, İngilizce,
Görüşme süresi : 20 dk
Görüşme ücreti : 160
Prof. Dr. Hakan GÜNDEŞ

Ortopedi ve Travmatoloji

1966 İstanbul doğumludur.

1989 yılından bu yana ortopedi alanında çalışmaktadır. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Ortopedi ihtisasını Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ortopedi kliniğinde, el cerrahisi ihtisasını New York Üniversitesi Mount Sinai ortopedi kliniğinde yapmıştır.

2000 yılında doçent, 2006 yılında profesör unvanını almıştır. El cerrahisi, el bileği cerrahisi, dirsek ve omuz cerrahisi, artroskopik cerrahi ve travma üzerinde yoğunlaşmıştır. Ortopedi ve el cerrahisi ile ilgili ulusal ve uluslararası birçok toplantıya konuşmacı olarak katılmıştır.

Ülkemizdeki ilgili derneklerin yanı sıra Amerikan El Cerrahisi Derneği’nin 2007 yılında yapılan oylamasıyla uluslararası üyesi olmuştur. Yirminin üzerinde uluslararası makalesi bulunmaktadır. İngiltere, İsrail, İsviçre, ABD ve Almanya’da ortopedi, el cerrahisi, mikro cerrahi dirsek ve omuz cerrahisi konusunda eğitim almıştır.

secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
mMneta Sağlık
Sunmed Card