Hastaneler

.

Sizinde hastanenize ait  online görüşme platformunuzun olmasını ister misiniz?

Demo için https://moneta.com.tr/hastane/ linkini tıklayabilirsiniz.

İlgileniyorsanız https://doktorekrani.com/iletisim  linkinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

 

Demoda gördüğünüz renkler ve resimler  hastanenizin renklerine göre tarafımızdan yapılarak hastane web sayfanızın altında çalıştırılacaktır.

 

Moneta;  doktorekrani.com web sitesi ile Türkiye’nin en büyük doktor ağına  sahip olmanın yanında; birçok sigorta, kurumsal firma ve hastanelere kullandırdığımız Online görüşme teknolojik alt yapısı ile de fark yaratmaktadır.  Bu teknolojik altyapımız; bünyemizdeki yazılım ekibimiz tarafından sürekli geliştirilmekte ve müşterilerimizin ilave isteklerine anında cevap vererek müşteri web sayfalarının kurumsallaşmasına olanak sağlamaktadır. 

doktorekrani.com web sitemiz ile  yaklaşık 1.100.000 kişiye online görüntülü görüşme hizmeti sunmaktayız.

ENTEGRASYON

Dilediğiniz takdirde; doktorekrani.com online görüşme modülü ve randevu takvimi web sitenize entegre edilebilir veya,

Doktorlarınız  yaklaşık 1.100.000 görüşme yapılan doktorekranı.com üzerinden hastası ile görüntülü görüşme yapabilir, takvim üzerinden randevularını organize edebilir.

BU TEKNOLOJİK ALT YAPIMIZIN HASTANENİZE  SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR

 • Bireysel hasta akışı
 • Sigortalı hasta akışı: MonetaAssistance hemen hemen her sigorta şirketi ile anlaşmalıdır. Online görüntülü görüşme sonrasında sigortalı hastanenizi tercih edecektir.
 • Yabancı hasta akışı: Yapılan araştırmalar gösteriyor ki doktoru tanımak ve güven duymak sağlık turizminde hastanın en önem verdiği konuların başında gelmektedir. Hastaya Online görüşme ve doktorunu tanıma imkanı vermek hastanın sizleri %80 oranında tercih etme sebebi olmaktadır.
 • Hasta memnuniyeti
 • Zaman tasarrufu: Kontrol hastaları için trafik ve zaman, maliyet açısından avantajlı olduğu gibi, doktorların da bu tür hastaları yönetimini kolaylaştırmakta, randevu takvimi yeni hastaya göre revize edilebilmektedir.
 • Tercüman bağlantısı : Eğer istenirse görüşmeye tercüman dahil edilebilmektedir. (3'lü, 4'lü ve daha fazla kişinin görüşme imkanı)
 • Raporların yüklenmesi: Epikiriz, tahlil sonuçları gibi belgeler anında sisteme yüklenebilmektedir.
 • Kronik Hasta Takibi: Kronik hasta takibi için online görüşmeler memnuniyet yaratmaktadır.
 • Kurumsallık: Hastanelerin kurumsal yaklaşımı, hastaneye güveni temsil ettiğinden KVKK ya uyum, datalarının yurt içinde kaydedilmesi, görüşmeyi yapan doktorun ve hastanın konforu, görüşülecek hastanın daha önceki bilgilerine erişerek hastayla görüşme gibi birçok kurumsal gösterge sağlanmaktadır.
 • Randevu takvimi: Online alt yapıda randevu takvimi de yer almakta olduğundan, istenildiğinde fiziki hasta ve online hasta aynı takvimden takip edilebilmektedir.
 • Pazarlama&Satış: Hasta ile online görüntülü görüşme hizmeti; pazarlama faaliyetlerini destekleyecek çok önemli bir unsurdur (evde bakım, yaşlı hasta, diyetisyen/psikolog talepleri vb..)
 • SGK ödeme: SGK tarafından geri ödeme kapsamına alınacağı beklenen online görüşme hizmeti için güvenli, kayıt altında, kurumsal bir alt yapı zorunluluğu olacaktır. Önceden hazır olmak, ilk hizmet sunan kurumlar arasında olmak anlamına gelmektedir.
secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
mMneta Sağlık
Sunmed Card