Hakkımızda

Doktor Ekranı

Doktor Ekranı; sağlık hizmeti sunumunda tüm süreçlere hakim, sektörde uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapmış ve konusunda uzman; dinamik ve yenilikçi bir ekip tarafından kurulmuştur. 

Sağlık konusunda birikimlerimiz özümsenerek Türkiye genelinde konusunda uzman doktorlar, Muayenehaneler, Hastaneler, Laboratuvarlar, Görüntüleme merkezleri gibi sağlık tedarikçileri ile kurumsal anlaşmalar yapılmıştır. Yaygın ve ulaşımı kolay noktalarda  500'ün üzerinde  hizmet noktamız var. Müşterilerimize güvenli ve çözüm odaklı hizmet veren ve sağlıkla ilgili  bütün ihtiyaçları tek bir yerde toplamayı hedefledik. Oluşturduğumuz bu anlaşmalı kurum ağı ile sigorta şirketlerinin yanı sıra kurumsal ve bireysel müşteriler içinde çözümler üretiyoruz.

Amacımız; Sağlığa erişimi sizler için en uygun koşullarda kolaylaştırmaktır.

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve  tüm sağlık ihtiyaçlarını kapsayan doktorekrani.com  adında kurulan web sayfamız ile dijital dönüşümün hızlandığı bir dönemde sağlıkta dijital dönüşümlere öncülük etmeyi hedefliyoruz. Sağlık konusunda ihtiyaç duyduğunuz anda online görüntülü doktor hizmetimiz ile sorunlarınıza çözüm üretmek istiyoruz. 7/24 görüntülü doktor erişimi ile başlayan süreci ihtiyaç çözümlenene kadar takip ediyoruz. Doktorlarımız ve uzman doktorlarımız ile sizlere  görüntülü görüşme, görüntülü ikinci görüş hizmeti alma, görüntülü psikolog, görüntülü diyetisyen, süreç takibi, yerinde laboratuvar ve kronik hasta takibi gibi bir çok çözüm sunmaktayız. 

Konusunda uzman doktorlardan oluşan anlaşmalı doktorlarımız ile görüntülü görüşme imkanının yanı sıra fiziksel muayene imkanını da sunuyoruz. Görüntüleme ve laboratuvar hizmeti konusunda anlaşmalarımız ile online görüntülü başlayan süreçte ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri ayağınıza getiriyoruz. Bireysel müşterilemizin ve sigorta şirktelerinin özel sağlık giderlerin her aşamasında tasarruf sağlayan, sağlıkta kaliteli hizmete en hızlı ve uygun koşullarda erişim ile müşteri  memnuniyeti oluşturan sağlık hizmeti sunuyoruz.

Güçlü kadromuz ile bir takım ruhu anlayışında; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden, dünya standartlarında müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini geliştirme yolunda; mevcut ve gelecekteki beklentilerinizi karşılayacak biçimde, alanımızdaki gelişmeleri yakından izleyerek ve kendimizi yenileyerek, tüm çalışanlarımızın aktif katılımı ile siz değerli müşterilerimiz için durmaksızın çalışıyoruz.

secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
mMneta Sağlık
Sunmed Card