Nezih VAROL
Görüşme yapabildiği diller : Türkçe, İngilizce,
Görüşme süresi : 20 dk
Görüşme ücreti : 500
Dr. Öğr. Üyesi Nezih VAROL

Danışmanlık Hizmeti

Aşağıdaki konularda danışmanlık alabilirsiniz.
Medigolegal konular, Maluliyet, Bilimsel Görüş, Uzlaşma, Sigorta Aktüerya Hesaplama, Danışmanlık sonrası rapor hazırlanması ayrı ücrete tabidir.

Halk Sağlığı ve Adli Tıp Uzmanı

1984 Cerrahpaşa (Edirne) Tıp Fak. Mezunu.
CTF Üroloji kliniğinde volanter asistanlık (1984-1986), Sağlık Ocağı Hekimliği, Diyaliz Hekimliği, Acil Servis Hekimliği, Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğü, Adli tabiplik görevlerinde bulunmuştur.
Marmara Üniversitesi Sağlık Eğitim ve Sağlık Bilimleri Fakültesi, Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Biruni Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Okan Üniversitesi Tıp Fakültelerinde Bilim Dalı, Anabilim Dalı Başkanlığı, ve Dekan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.
Sağlık Bilimleri Enstitüsü ve Hukuk Fakültelerinde Lisans, Yüksek Lisans ve Doktara derslerine girmektedir.
SAHUMER - Sağlık Hukuku Merkezi Genel Müdürüdür.
1991 yılında Halk Sağlığı doktorası sırasında hocalarının yönlendirmesi ile Sağlık Hukuku alanından çalışmalara başlamış, Özel Hastanelerde “Sağlık Hukuku Danışmanlık” sistemi ile çalışma alanını yaratmıştır.
Uzmanlık dernekleri içinde "Sağlık Hukuk Birimi", Maltepe ve Okan Üniversitelerinde Rektörlüğüne bağlı “Sağlık Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezleri”ni kurmuştur.
2005 yılından beri ” Sağlık Hukuku Sertifika Programları” ile Avukat, Hekim ve Sağlık Yöneticilerini bu alana çekmiştir.
Çocuk Hakları ve İnsan Hakları alanında  Uluslararası Projelerin başında olmuştur.   
2001-2013 yılları arasında Kartal İlçe İnsan Hakları Kurulu üyeliği ve Kartal-Maltepe Cezaevi İzleme Kurulu Başkanlığı yapmıştır.
30 yılı aşkın bir süredir mahkemelere bilirkişilik yapmaktadır.
Sigorta şirketlerine Sağlık Hukuku Danışmanlığı verirken aktüerya çalışmalarında bulunmaktadır.

secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
mMneta Sağlık
Sunmed Card