Selçuk GÖÇMEN
Görüşme yapabildiği diller : Türkçe, İngilizce,
Görüşme süresi : 20 dk
Görüşme ücreti : 250
Doç. Dr. Selçuk GÖÇMEN

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Biyografi

Doç. Dr. Selçuk Göçmen, 2000 yılında GATA Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Hemen ardından Hakkari/Şemdinli Sınır Taburu’nda Revir Baştabipliği görevini yaptı. 2003-2008 yılları arasında Ankara GATA Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanlığı’nda uzmanlık öğrenimini tamamladı ve 2008 yılında İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’ne uzman doktor olarak atandı. Bu süre içinde Oregon Health and Science Üniversitesi (Amerika Birleşik Devletleri), Cleveland Clinic ve Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde fonksiyonel nöroşirurji, gamma knife ve endovasküler girişimlerle ilgili eğitimler aldı. 2014 yılında GATA’dan ayrılarak Denizli’de özel bir hastanede çalıştı. 2015 yılında doçentlik unvanını aldı.
 
2017 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Doç. Dr. Göçmen, nöroşirurji uzmanı olarak görevini sürdürüyor. 
secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
mMneta Sağlık
Sunmed Card