Covid19 Danışma Hattı

Covid19 Danışma Hattı

Coronavirüs / Covid-19 şüpheniz varsa,  Covid-19 tanısı yeni konmuş veya geçirmiş biriyseniz, tüm sorularınızı uzmanımıza sorabilirsiniz.  

Covid19
Moneta Sağlık

10 yıllık tecrübemizle sizlere sağlık  hizmetleri sunuyoruz. Evinizden çıkmadan uzman hekimlerimiz ile görüntülü görüşerek  sağlığınız ile ilgili tüm sorulara cevap bulabilir, 2.görüş alabilir,  tahlilleriniz  ve raporlarınız için  değerlendirme talep edebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Coronavirüs, Covid-19 ile ilgili sağlık durumumu danışabilir miyim?

Kendiniz veya yakınınızla ilgili olarak şikayetlerinizi bize iletmek isterseniz, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Covid-19 tetkik sonuçlarımı danışabilir miyim?

Covid-19 nedeniyle bir sağlık kurumunda tetkik yaptırmış ve sonuçlarınızın değerlendirilmesini istiyorsanız, uzmanlarımız ile görüşme öncesi tetkiklerinizi iletmeniz halinde sonuçlar üzerine görüş alabilirsiniz.

Koronavirüs kan yoluyla bulaşır mı?
Yapılan çalışmalar, insan kanının Koronavirüs üretip bir başkasını enfekte edebilecek yoğunlukta çoğalma yeteneği olmadığı, dolayısı ile Koronavirüs enfeksiyonunun kanla bulaşma riskinin olmadığını göstermiştir.
secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
mMneta Sağlık
Sunmed Card