Online Doktor

10 yıllık tecrübemizle sizlere sağlık  hizmetleri sunuyoruz. Evinizden çıkmadan uzman hekimlerimiz ile görüntülü görüşerek  sağlığınız ile ilgili tüm sorulara cevap bulabilir, 2.görüş alabilir,  tahlilleriniz  ve raporlarınız için  değerlendirme talep edebilirsiniz. 

Online doktor hizmetimiz size zaman sağlamanın yanında sizleri lüzumsuz muayene ve tahlillerden de kurtarır.

Sağlığa erişim hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Evden çıkmadan, trafik ve park yeri derdi olmadan, zaman ve mekan sınırı olmadan tek tıkla tüm sağlık sorularınızı uzman doktorlarımıza danışabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

1
Uzman Doktorunu Seç

Görüşmek istediğiniz branştaki uzman doktorunuzu seçin ve üzerini tıklayın.

2
Randevunuzu oluşturun

Doktorunuzla görüşmek için  'Hemen Görüş' butonunu tıklayarak asistanına canlı bağlanır ve randevunuzu  oluşturabilirsiniz. Ödemenizi bu adımda kredi veya banka kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

3
Doktor görüşmesine başla

Randevu aldığınız an otomatik olarak mail ve sms ile link gönderilecektir. Randevu gün ve saatinizde  linke tıklayarak uzman doktor görüşmesine başlayabilirsiniz.

Kurumsal Referanslarımız

Koç
Maphre
Aksigorta
Microsoft
Fiba emeklilik
Katılım Emeklilik
Lufthansa
Samsung
Albaraka
ASM
Marsh
Güneş Sigorta
Kuveyt Türk
Starbucks
Honda
Volvo
Özyeğin Üniversitesi
kvk

Sıkça Sorulan Sorular

Online görüşme muayene yerine geçer mi?

Hayır. Muayene olmak için fiziki olarak doktor muayenesinde bulunmanız gerekir. Online görüntülü hizmetimiz sadece tıbbi danışmanlık içerir.

Doktor tıbbi sorunumu çözebilecek mi?

Doktorlarımız size sağlık sorununuz hakkında nitelikli bir fikir verebilecek  ve daha ileri testler veya yaşam tarzı önerileri içerebilecek sonraki adımları belirlemenize yardımcı olacaktır. Doktorlarımızın fizik muayenesi olmadan kesin bir tanı koyma şansı olmadığından gerekli durumlarda tıbbi sorunlarınız için üst uzmanlık grupları ile tıbbi durumunuz görüşülerek en kısa sürede size geri dönülecektir.

Doktor reçete yazabiliyor mu?

Hayır. İlgili mevzuat ve Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) gereği fiziksel muayene yapılmayan ve kişinin tıbbi durumu ek görüntüleme/tahlil ile netleştirilmeyen durumlarda doktorumuz sizlere sadece uygun tıbbi bilgi, yönlendirme ve tavsiye verecektir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri için ise sizlere yakın anlaşmalı sağlık kurumlarına yönlendirme yapılmaktadır.

2.Görüş alabilir miyim?

Evet. Yapılmış tahlillerinizi veya görüntülemelerinizi sisteme yükleyerek uzman doktorlarımızdan 2. görüş alabilirsiniz.

Uzman doktor ile nasıl randevu alacağım ve nasıl konuşacağım?

Çok basit. Görüşmek istediğiniz uzman doktorun üstüne tıkladığınızda karşınıza asistan çıkacaktır. Eğer hakkınız var ise asistan size sizinde uygun olduğunuz gün ve saate randevu verecektir. Randevu verildiği andan itibaren sistemden size ve görüşmek istediğiniz doktora mail ve sms ile bir link gönderilecektir. O linke randevu gün ve saatinde (ister bilgisayarınızdan isterseniz de cep telefonunuzdan) tıkladığınız anda doktorla görüşmeye başlayacaksınız. 

DİKKAT: Görüşme yapmak için telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan lütfen CROWN BROWSER kullanın

Gönderilen linke tıkladım görüntü gelmiyor.

Görüntü ve Ses gelmiyorsa büyük ihtimalle Kamera ve Mikrafona erişim izni vermemişinizdir. Komeraya ve Mikrafona erişim izni verin. Ayrıca eğer Şirket Wifi nizden bağlanıyorsanız muhtemelen şirketinizin güvenlik duvarına takılmışınız demektir. Şirket Wifinizden çıkıp kendi Wifi nizden bağlanın.

Ses ve Görüntü kalitesi için CROWN BROWSER dan bağlanmanızı tavsiye ederiz.

Anasayfa
secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
mMneta Sağlık
Sunmed Card